0
0
0

BALEV зареєструвала власну торгову марку AREON

BALEV зареєструвала власну торгову марку AREON

Balev Ltd спеціалізується на виробництві освіжувачів повітря для автомобілів. 

Компанія була заснована в 1990 році Mr. Dimitar Balev та розпочала свою діяльність з розповсюдження освіжувачів повітря для автомобілів. 

Незабаром після цього Mr. Dimitar Balev вирішив відкрити власне виробництво освіжувачів повітря та незабаром він став провідним постачальником у Центральній та Східній Європі. 


З самого початку власного виробництва компанія BALEV зареєструвала власну торгову марку AREON та уклала контракти на дистрибуцію з партнерами з різних країн, таких як Росія, Україна та Греція. В даний час освіжувачі повітря AREON успішно продаються у понад 80 країнах світу.
Філософія компанії Balev Ltd

Ми віримо, що наша команда є стрижнем нашого успішного розвитку, і ми постійно інвестуємо в розвиток команди. У своїй роботі ми постійно прагнемо завоювати довіру наших партнерів та друзів, створюючи інноваційні продукти, які роблять їх життя приємнішим, простішим та комфортнішим.

Виробництво

Виробничі потужності компанії BALEV розташовані на площі 10 000 кв.м. у місті Варна - морській столиці Болгарії, яка має дуже гарну інфраструктуру та пропонує широкі можливості для наземного, повітряного, морського та залізничного транспорту. Для задоволення вимог замовника ми застосовуємо постійний контроль якості та використовуємо високоякісні матеріали у процесі виробництва

Коментарі