0
0
0

Більше 170 років новаторства

Більше 170 років новаторства
Це є справжня історія успіху, яка триває вже понад 175 років.

Після заснування компанії в 1844 році, перші кілька десятиліть своєї історії febi bilstein займалась постачанням і торгівлею металевими виробами.

У 1880 році основним видом діяльності компанії стало виробництво обточених гвинтів та гайок. З розвитком автомобілебудування компанія зосередила свої зусилля на організації постачання компонентів. Запатентований пружинний гвинт, запущений у виробництво в 1921 році, став візитною карткою компанії.

Торгова марка «febi» була зареєстрована в 1923 році, і наразі є дуже відомою на ринку, асортимент продукції значно розширився в наступні роки. Різке та динамічне зростання експортної торгівлі підштовхнуло компанію до створення представництв на різних ключових ринках.

У 1951 році було започатковано виробництво запасних частин для вантажних автомобілів.

У 1980-х роках була розроблена програма торгового розвитку компанії, яка цілеспрямовано доповнювала товарний асортимент власного виробництва.

З середини 1990-x років компанія почала спеціалізуватися на запасних частинах для німецьких і європейських автомобілів. Відкриття нових міжнародних філій та інтенсивне зростання призвели до розширення виробничих площ і логістичного центру, розташованих в м. Еннепеталь.

Сьогодні Ferdinand Bilstein за підтримки 20 закордонних філій по всьому світу пропонує і постачає понад 40,000 рішень для ремонту легкових і вантажних автомобілів.

В 2012 році торгова марка febi стає частиною групи компаній bilstein group, яка об’єднує під одним дахом декілька інших відомих торгових марок.


Коментарі