0
0
0

Castrol Edge Titanium з рідким титаном

Castrol Edge Titanium з рідким титаном

Castrol EDGE

Castrol EDGE — це лінійка найінноваційніших моторних олив, покликаних відкрити весь потенціал потужності двигуна Вашого авто, коли Ви цього потребуєте.

Сучасні двигуни менші та ефективніші, не жертвуючи продуктивністю. Ці досягнення в конструкції двигуна кидають виклик оливі з підвищеним тиском. Щоб витримати це, мастила повинні бути міцнішими, ніж будь-коли раніше. Під час кожного обертання двигуна виникають гарячі точки тертя, що виникають протягом декількох мікросекунд, вони постійно рухаються навколо двигуна, коли він видає потужність. У сукупності ці гарячі точки тертя можуть витратити до 10% продуктивності двигуна.


Точки високих температур в двигуні

Трансформується, щоб бути сильнішим під тиском.

Для боротьби з тертям, що погіршує продуктивність, Castrol розробив найсильніше, найдосконаліше моторне мастило Castrol EDGE з рідким титаном. Під час випробувань спостерігали, як нафта трансформувала свою структуру на молекулярному рівні. Стиснуте під інтенсивним тиском мастило вивчали за допомогою рентгенівських променів, випромінюваних електронами, що рухаються майже зі швидкістю світла. Це показало, що Castrol EDGE з рідким титаном фізично перетворює свою структуру - стає жорсткішим у точках екстремального тиску, щоб утримувати метал окремо та зменшувати тертя. Коли тиск спадає, масло повертається до свого вільного потоку. Сильніший під тиском,

Castrol EDGE з титаном перетворює свою структуру і зменшує тертя, яке обмежує продуктивність, на 20% *

* У середньому округляється до найближчого цілого числа. Порівняно з тією самою оливою без Fluid TITANIUM. Випробувана продукція становить 75 % від обсягу продажів за 2017 рік.


молекули титану

Коментарі