0
0
0

Castrol Magnatec містить розумні молекули

Castrol Magnatec містить розумні молекули
Серія продуктів Castrol MAGNATEC STOP-START була розроблена спеціально для захисту двигуна під час експлуатації в умовах активної їзди містом. Для миттєвого захисту з моменту запуску двигуна. Щоразу, коли ви запускаєте двигун.

Олива, що здатна протидіяти зносу від їзди з частими зупинками та допомогти з економією палива.

Щоразу, коли ви прямуєте на роботу чи відвозите дітей до школи, вам доводиться зупинятися на світлофорах чи інших транспортних розв'язках. Саме через таку часту роботу на холостому ходу відбувається знос двигуна. Олива Castrol MAGNATEC STOP-START прицільно захищає ваш двигун в умовах жвавого дорожнього руху, забезпечуючи до 50%* кращий захист від зносу і економію до 60 л палива на рік** в разі їзди з частими зупинками.

(* Протестовано відносно ліміту зносу Sequence IVA API SN. Тест було проведено в Intertek (2015 р.). Протестовано відносно ліміту зносу CEC OM646LA ACEA. Тест було проведено в Castrol (2015 р.).

** Відносно галузевого стандарту оливи 15W-40, за результатами тестів EUDC (для шосе), EPA NYCC (для міст) і Castrol Ultra-Idle Cycle (для заторів). Параметри: річний пробіг 12 000 км; репрезентативний розподіл водіння (60% – шосе, 30% – місто, 10% – затори); кількість використаного палива з 15W-40 1702 л. Протестовано на звичайних автомобілях. Фактичні результати в дорожніх умовах можуть відрізнятись, залежно від типу транспортного засобу, умов та стилю водіння.)

Самовідновлювальний захист. Як працює?

Castrol MAGNATEC STOP-START містить розумні молекули, що здатні об'єднуватися й утворювати самовідновлюваний захисний шар, забезпечуючи таким чином цілісність вашого двигуна на будь-якому з етапів їзди з частими зупинками. І навіть якщо в процесі роботи захисний шар пошкоджується, на місце втрачених молекул приходять інші, і захист вашого двигуна миттєво відновлюється. Помітити, наскільки ефективною є олива Castrol MAGNATEC STOP-START, дуже просто…На зміну втраченим молекулам приходять нові, і таким чином захисний шар самовідновлюється

Останній прорив Castrol MAGNATEC - технологія DUALOCK – це інновація в технологіях мастильних матеріалів. Вона об`єднує нову молекулу з оригінальними розумними молекулами Castrol MAGNATEC для покращеного захисту від зносу. Оригінальні розумні молекули, як і раніше, зчеплюються з критично важливими поверхнями двигуна, захищаючи його від зносу в момент прогріву. Нова молекула прилипає, надаючи захист при водінні в режимі стоп-старт. Разом вони об`єднуються на молекулярному рівні, створюючи потужне силове поле захисту.


Коментарі