0
0
0

Castrol - провідний виробник високоякісних мастильних матеріалів

Castrol - провідний виробник високоякісних мастильних матеріалів

Castrol є провідним у світі виробником, дистриб'ютором і продавцем високоякісних мастильних матеріалів, представляють автомобільну, промислову, морську, авіаційну, нафтовидобувну і виробничу галузі у всьому світі.

Штаб-квартира компанії знаходиться у Великобританії, вона представлена в більш ніж 46 країнах, та у всьому світі в Castrol працює близько 7500 співробітників. На майже 74 ринках представлені дистриб'юторами, які просувають і продають продукцію на місцевому рівні. Мережа поставок Castrol охоплює 120 країн, 800 портів.

Castrol пропонує мастильні матеріали практично для будь-якого побутового, комерційного та промислового обладнання. Асортимент мастильних матеріалів для автомобілів і мотоциклів (у тому числі, для двох - і чотиритактних мотоциклетних двигунів, а також бензинових і дизельних автомобільних двигунів) включає в себе широкий спектр рідин для ручних і автоматичних трансмісій, ланцюгових мастил та восків, охолоджуючих рідин, рідин для підвіски, гальмівних рідин, консистентних мастил, очищувачів і продуктів для технічного обслуговування. Випускає продукти для сільськогосподарських машин, заводів, загальнопромислового обладнання та морської інженерії.

Вся продукція проходить міжнародну хімічну реєстрацію та відповідає вимогам законодавства у всіх регіонах, де вона застосовується.

Будучи в авангарді новаторських технологій завдяки 7-ми науково-дослідним центрам по всьому світу, розробляє і тестує сотні нових продуктів щорічно.

Castrol тісно співпрацює з провідними галузевими виробниками комплексного обладнання, яким постачає широкий спектр мастильних матеріалів, розрахованих на конкурентні умови і середовища експлуатації. Багато продуктів рекомендовані і розроблені у співпраці з великими виробниками комплексного обладнання, такими як Audi, BMW, Ford, MAN, Honda, JLR, Volvo, Seat, Skoda, Tata і Volkswagen, для їх нових силових агрегатів.


Коментарі