0
0
0

Hi-Gear американський бренд

Hi-Gear американський бренд

Продукція американського бренду Hi-Gear - міжнародний бестселер ринку автохімії та автокосметики з 1995 року. Ефективні і технологічні, товари Hi-Gear швидко і якісно запобігають і вирішують більшість проблем, що виникають під час експлуатації автомобіля, економлять час і гроші автовласників.

Переваги продукції :

  • Висока ефективність препаратів, що дозволяють відстрочити або уникнути ремонту автомобіля, підтримувати його працездатність і привабливий зовнішній вигляд.
  • Найширша лінійка продукції - під брендом Hi-Gear представлені, мабуть, всі існуючі типи препаратів автохімії і широкий спектр засобів автокосметики.
  • Адаптація продуктів до місцевих умов експлуатації, що виробляється на основі спеціальних моніторингів та досліджень локальних ринків.
  • Наявність унікальних продуктів, які не зустрічаються у інших світових виробників.
  • Спеціальна програма контролю якості, що реалізується на виробництві в США.

Виробництво :

Виробництво Hi-Gear знаходиться в США і має в своєму розпорядженні кілька заводських корпусів, великими складськими приміщеннями, резервуарами для компаундування (змішування складів), високотехнологічним обладнанням. Це дозволяє виробляти високоякісні продукти, які на протязі всього терміну служби зберігають робочі характеристики в зазначених виробником умовах експлуатації. Завдяки налагодженій співпраці з науковими лабораторіями і провідними світовими виробниками сировини і матеріалів Hi-Gear володіє необхідним ступенем експертності та можливістю випускати різноманітну продукцію для замовників по всьому світу, в тому числі private labels (приватних торгових марок).

Екологічність та безпека :

В компанії Hi-Gear приділяють багато уваги екології та безпеці виробництва. У 2011 році на дахах виробничих корпусів і складу площею 28 000 м2 були встановлені понад 2200 сонячних батарей. Обсяг виробленої ними електроенергії в змозі повністю забезпечити потреби жителів 80 будинків! Застосування сонячної енергії у виробництві скорочує шкідливі викиди в атмосферу на кількість, еквівалентну шкідливим викидам 46 автомобілів, що працюють одночасно.

Коментарі