0
0
0

TRW - орієнтир якості

TRW - орієнтир якості

За більш ніж 100 років свого існування компанія TRW створила орієнтири якості, принесла інновації на ринок і завоювала репутацію в області безпеки та довговічності.

Знаходячи баланс між мудрістю досвіду і новаторським духом, вродженим розумінням і передовими дослідженнями, тепер TRW можеn запропонувати величезний асортимент всесвітньо визнаних продуктів і послуг.

У довгій історії компанії багато ключових дат :

  • У 1908 році TRW зробили перші дерев'яні колеса для легендарного Ford Model T, а вже двадцять років по тому створили гальмо стоянки для цієї компанії.
  • До 1939 року TRW розробляв стандартне обладнання гідравлічних гальмівних систем.
  • У 1952 році TRW спроектували вбудований рульовий підсилювач для Chrysler New Yorker.
  • Протягом 60-х і 70-х років TRW випустила широкий спектр передових продуктів в області безпеки, наприклад, антиблокувальну гальмівну систему (ABS) з електронним управлінням і підсилювач рульового управління для механізму шестерня-рейка.
  • У 80-х і 90-х побачили світ передові рішення, такі як система дистанційного керування замками і ABS на всіх колесах для GM.
  • У 21-му столітті досягнення та інновації компанії TRW відобразили все більш ускладнюючий автомобільний світ з його перевагами підвищеної безпеки, продуктивності і ефективності, повною мірою використовуючи новітні матеріали, електроніку і програмне забезпечення.

Сьогодні TRW є світовим лідером в області автомобільних технологій, виробляючи один з найширших асортиментів пристроїв активної і пасивної безпеки, від передових систем утримання в смузі до класичних барабанних гальм. Автомобілі завтрашнього дня будуть як і раніше формуватися новаторським духом і багатою спадщиною TRW.

Коментарі