0
0
 Працюємо у черговому режимі, відправка два-три раза на тиждень(в залежності від комендантських годин та загальної військової обстановки). Детальніше

Comline - незалежний Британський торгівельний бренд

Comline - незалежний Британський торгівельний брендComline є частиною ширшої групи Comline. Це незалежний Британський торговельний бренд післяпродажного обслуговування,який постачає клієнтам по всьому світу широкий і різноманітний асортимент запасних частин для європейських, японських і корейських автомобілів.


Миттєво впізнаваний завдяки сміливій жовто-блакитній лівреї, бренд Comline прагне бути сміливим, виразним і динамічним, але, не дивлячись на презентацію, що насправді лежить в основі бренду? Comline було запущено з ринком післяпродажного обслуговування, продовжує зосереджуватися на задоволенні потреб клієнтів, техніків із встановлення та власників транспортних засобів, які довіряють бренду. З першого дня Comline виступає за послідовність, надійність і справжнє співвідношення ціни та якості для вторинного ринку, але насправді бренд працює за чотирма чітко визначеними стовпами.


Про якість сказати легко, але її реалізувати набагато складніше, саме тому «якість» є основним стовпом бренду Comline. Уся діяльність спрямована на забезпечення постійної надійної якості. Від ретельного аудиту та вибору відповідних партнерів-виробників до широких перевірок якості у власній лабораторії якості, підхід Comline до якості є постійним і ретельним.


Не бюджетний, а цінний бренд – різниця тут суттєва. Comline ретельно позиціонується як цінна пропозиція, розроблена, щоб дозволити партнерам післяпродажного обслуговування, їхнім клієнтам у гаражах і кінцевим користувачам платити менше за свої запасні частини. Будучи справжньою альтернативою дорогим оригінальним брендам, Comline прагне бути альтернативою за співвідношенням ціна-якість, пропонуючи запчастини, які забезпечують справжню «вигоду за ваші гроші», а також рівень продуктивності та надійності, що значно перевищує ціну.
Завдяки 30-річному досвіду Comline зарекомендувала себе як надійний бренд післяпродажного обслуговування з підтвердженою репутацією. Comline може використовувати цей досвід на кожному рівні діяльності, але, що важливо, клієнти також можуть отримати вигоду від цього досвіду. Comline прагне підтримувати вторинний ринок високоякісними продуктами, розробленими та виготовленими експертами. Кожен із них має конкурентоспроможну ціну, результат роботи спеціалізованих команд із закупівель, і  додатково підтримує клієнтську базу післяпродажного обслуговування за допомогою досвіду продажів, продуктів, маркетингу та обслуговування клієнтів. Експертиза також є бузумовною віддачею понад 250 людям, які щодня присвячують своє професійне життя Comline. Експертиза бренду Comline частково визначається колективними здібностями та досвідом дуже різноманітних і динамічних людей.Коментарі
Онлайн курсы IT