0
0
 Працюємо у черговому режимі, відправка два-три раза на тиждень(в залежності від комендантських годин та загальної військової обстановки). Детальніше

Додатковий захист завдяки інноваційній технології MICROBAN від WIX!

Додатковий захист завдяки інноваційній технології MICROBAN від WIX!

Лабораторно підтверджена ефективність.
Ефективність дії салонних фільтрів WIX Filters з технологією MICROBAN була підтверджена методом об'єктивних тестів в Інституті досліджень матеріалів у Бремені (The Bremen Institute for Materials Testing (MPA). Дослідження здійснювалося відповідно до міжнародних норм ISO 846 i JIS L1902. Технологія MICROBAN активна протягом усього рекомендованого періоду використання салонного фільтру.

Технологія MICROBAN - це видиме під мікроскопом покриття.
В лабораторних умовах видно покриття з мікрочастинок, яке в процесі виробництва міцно з’єднане з поверхнею кожного салонного фільтру бренду WIX FILTERS.

Дія технології MICROBAN.
Інноваційне покриття з мікрочастинок притягує до себе, як грампозитивні, так і грамнегативні мікроорганізми, а потім пошкоджує їх клітинні стінки. Це порушує механізм підтримки іонного балансу шкідливих клітин, що призводить до пригнічення метаболізму та смерті клітин мікроорганізмів.

Запобігання винекненню неприємного запаху плісняви.
Технологія MICROBAN запобігає виникненню на поверхні фільтру плісняви та грибка, завдяки чому в салоні транспортного засобу відсутній неприємний запах.

Комфортність подорожі.
Технологія MICROBAN допомагає покращити комфорт у подорожі, оскільки може зменшити симптоми алергії, такі як чхання, нежить, подразнення очей та закладеність слизової оболонки. Алергія, згідно статистики ВООЗ, займає третє місце серед найпоширеніших хронічних захворювань у світі.

WIX

Коментарі
Схожі статті
20.04.2021
Фільтри WIX Filters
Фільтри WIX Filters
210 мільйонів фільтрів на рік, 60 методів випробувань...
01.05.2021
Салонні фільтри з технологією Microban від WIX FILTERS?
Салонні фільтри з технологією Microban від WIX FILTERS?
Перш ніж повітря потрапить в салон автомобіля, воно очищається салонним фільтром. Фільтри WIX Filters затримують більшість забруднень, що містяться в повітрі. Завдяки цьому є змога забезпечити комфорт для пасажирів, захист від сінної лихоманки або сл..
Онлайн курсы IT