0
0
0

Фільтри WIX Filters

Фільтри WIX Filters

Фільтри WIX Filters створюють фахівці, які мають репутацію висококласних професіоналів, новаторів, що піклуються про кожну деталь. Для WIX  працюють найкращі інженери, технологи, оператори і кваліфіковані робітники. З моменту створення компанії і до сьогоднішнього дня WIX  з надзвичайною увагою дбає про якість продукції. Власне тому довіряють найвідоміші виробники автомобілів, а WIX  протягом багатьох років розвивається в глобальному масштабі.

1939р - Гастонії (Північна Кароліна, США), Джек Уікс і Пол Кроушоу засновують компанію WIX Filters
1954р - WIX проектує та реєструє патент на змінний фільтр spin-on (фільтр, який нагвинчується) – до сьогоднішнього дня це найпопулярніший тип масляного фільтра
1967р - розпочинає тестування фільтрів в гоночних автомобілях, що беруть участь в змаганнях NASCAR i Indy 500. Екстремальні тести, що виконуються досвідченими водіями гоночних автомобілів, стають важливою частиною розвитку виробів.
1997р - інвестиції в придбання заводу в м.Гостинь (Польща)
2007р - відкривається завод в Україні
2010р - торговий офіс в Росії
2013р - перетворення компанію EFL в Нортхемптон (Англія) в WIX Filtration Ltd, модернізація її i відкриття ще одного логістичного центру
2015р - нові упаковки для усіх фільтрів марки WIX Filters
2016р - приєднання до групи MANN+HUMMEL та спільне створення найбільшого концерну з виробництва фільтрів у світі

Компетентність
Високі вимоги виробників автомобілів зобов’язують постійно розвиватися, завдяки чому WIX є сучасною та інноваційною компанією. Щоб отримати кращу якість продукції, WIX використовує тільки сировину від надійних постачальників, фільтри розробляються кращими інженерами, виробляються на найсучасніших виробничих лініях, все відповідно до системи менеджменту ISO/TS 19949: 2009. Про це знають як водії, механіки, так і виробники найвідоміших марок ТС в світі.

Шлях до якості

Відповідно до міжнародних стандартів, WIX постійно контролює всі виробничі процеси. У лабораторіях в Польщі та Сполучених Штатах WIX використовує понад 60 методів випробувань, щоб підтвердити ефективність та міцність механічних фільтрів. Крім того, WIX проваджує випробування продукції в зовнішніх, незалежних лабораторіях та регулярно проходить необхідні різних виробників автомобілів аудити. Всі ці заходи гарантують, що WIX забезпечує високу якість фільтрів та виконує вимоги норм виробників автомобілів.

  • WIX виробляє більше 210 міліонів фільтрів щорічно для для легкових, вантажних автомобілів та промислових машин.
  • Філії компанії розташовані в 11 країнах на 5 континентах. Фільтри постачаються в більш ніж 80 країн, та їх якості довіряють сотні тисяч механіків!
Коментарі
Схожі статті
25.04.2021
Що відрізняє масляні фільтри WIX FILTERS?
Що відрізняє масляні фільтри WIX FILTERS?
Масляна система двигуна повинна залишатися чистою зоною, тому її захищають фільтром, який вловлює забруднюючі речовини, що переносяться маслом. Масляний фільтр зменшує знос рухомих частин двигуна, що, відповідно, знижує ризик його пошкодження...
28.04.2021
Що відрізняє паливні фільтри WIX FILTERS?
Що відрізняє паливні фільтри WIX FILTERS?
Чистота палива, яке потрапляє у двигун, є дуже важливою, оскільки вона впливає на зношування таких деталей двигуна як інжектори, насоси або клапани, які регулюють тиск палива. Належна фільтрація палива необхідна, щоб забезпечити надійну роботу двигун..
01.05.2021
Що відрізняє повітряні фільтри WIX FILTERS?
Що відрізняє повітряні фільтри WIX FILTERS?
Ефективний повітряний фільтр вловлює усі мікроскопічні забруднення з повітря (пилок, частинки пилу, кіптяви), яке всмоктується двигуном. Якість очищеного повітря має вирішальне значення для правильної роботи двигуна. Завдяки цьому можна підтримувати ..
01.05.2021
Салонні фільтри з технологією Microban від WIX FILTERS?
Салонні фільтри з технологією Microban від WIX FILTERS?
Перш ніж повітря потрапить в салон автомобіля, воно очищається салонним фільтром. Фільтри WIX Filters затримують більшість забруднень, що містяться в повітрі. Завдяки цьому є змога забезпечити комфорт для пасажирів, захист від сінної лихоманки або сл..