0
0
0

Модифікатор Омега для акумулятора 50мл

Відгуки:
(1)
Основні характеристики
Всі характеристики
Додається в: Електроліт
Призначення: Для акумулятора
Форм-фактор: Рідина
Оплата

Декілька варіантів оплати

Відправка

У той же день при замовленні до 14:00

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Коротка інструкція по застосуванню модифікатора "Омега" в свинцово-кислотних автомобільних акумуляторах :

 1. Відкрити пробки акумуляторної батареї та перевірити рівень електроліту. Мінімально допустимий рівень повинен бути не менше 12-15 мм над поверхнею пластин. 
 2. Перевірити щільність електроліту. Щільність електроліту перед застосуванням модифікатора повинна бути не нижче 1,25 г / см3 (при неможливості провести перевірку ареометром, дане значення відповідає впевненою роботі акумуляторної батареї при запуску двигуна). У разі зниженої щільності довести її показник до 1,25 г / см3 шляхом підзарядки батареї (зарядного пристрою або на автомобілі). 
 3. Підключити акумуляторну батарею до зарядного пристрою або запустити двигун з оборотами 1500-2000 (для досягнення необхідного напруги заряду). Додавання модифікатора проводиться тільки після подачі на акумулятор (батарею) зарядної напруги. 
 4. За допомогою таблиці(у комплекті) визначити кількість модифікатора, необхідне для відповідного типу акумуляторної батареї. 

   Тип акумуляторної батареї 

   Кількість модифікатора на батарею, мл 

   

   Кількість модифікатора на кожну банку, мл 

  6СТ-44...6СТ-45

  36

  6

  6СТ-50...6СТ-66

  48

  8

  6СТ-70...6СТ-75

  60

  10

  6СТ-80

  66

  11

  6СТ-90...6СТ-92

  72

  12

  6СТ-100...6СТ-110

  84

  14

  6СТ-132...6СТ-140

  96

  16

  6СТ-160

  120

  20

  6СТ-190

  138

  23

  6СТ-210...6СТ-215

  150

  25

  6СТ-225

  162

  27

 5. Дотримуючись передбачені заходи безпеки, за допомогою мірного ковпачка внести в кожну банку батареї модифікатор, в кількості необхідній для відповідного типу акумуляторної батареї. У деяких випадках в момент введення модифікатора може спостерігатися короткочасне закипання електроліту, що є ознакою сульфатації пластин.  
 6. Витримати акумулятор під напругою заряду не менше 30 хвилин. Для досягнення максимального результату (повне завершення реакції) необхідно провести повний заряд батареї (4-6 годин).

Загальні характеристики:

Модифікатор "Омега" змінює хімічну реакцію процесу токоутворення, внаслідок чого повністю виключається утворення діелектричної солі - сульфату свинцю (сульфатація акумулятора). Як результат, не відбувається погіршення перебігу електрохімічних процесів та зниження енергетичних показників акумулятора (особливо під час пуску двигуна), що є наслідком сульфатації.Після застосування модифікатора в процесі експлуатації акумулятора активна маса пластин "Цементується" струмопровідними іонами, набуваючи велику адгезію (міцність зчеплення) до ґрат електродів. На поверхні електродів утворюється полімерний високопровідного каркас, проникний для електроліту, що скріплює активну масу та запобігає її осипання / опливання. Багаторазово збільшується термін служби акумуляторних пластин (при відсутності заводського браку та дотриманні рекомендацій для застосування модифікатора). При 30% зносі акумулятора застосування модифікатора "Омега" призводить до відновлення початкових характеристик акумулятора.

Електротехнічні характеристики:
 • Удвічі збільшується кількість струмопровідних іонів що беруть участь в процесі токоутворення, що призводить до підвищення ЕРС та ємності акумулятора на один щабель (наприклад, акумуляторна батарея 6СТ-60 за характеристиками стає аналогічна 6СТ-70). 
 • Не відбувається википання електроліту, через здатність акумулятора приймати підвищена напруга заряду. 
 • Значно зменшується внутрішній саморозряд в режимі зберігання, що забезпечує запуск двигуна через будь-які проміжки часу. 
 • Багаторазово збільшується кількість циклів глибокого розряду (в стандартному виконанні по ГОСТ цей показник дорівнює 200 циклам). 
 • Збільшення ЕРС та ємності дозволяє значно полегшити запуск двигуна в умовах низьких температур - за рахунок збільшення крутного моменту (дизельний двигун) та збільшення подачі напруги на свічку (бензиновий двигун). Швидкий запуск двигуна зменшує знос поршневої системи (70% зносу двигуна припадає на момент запуску), що виникає при тривалому русі поршнів без необхідного масляного тиску. 
 • Скорочується в 2-3 рази час, необхідний для відновлення заряду, що особливо важливо при поїздках на короткі відстані, а також в темний час доби при підвищеному енергоспоживанні.

  Після застосування модифікатора "Омега" в акумуляторі припиняються всі руйнівні процеси, пов'язані з сульфатація пластин, що впливають на термін служби акумулятора.

Більш докладно з відео в Блозі.

Теги: модифікатор, омега, для акумулятора

Характеристики
Використовується
Додається в Електроліт
Призначення Для акумулятора
Загальна інформація
Форм-фактор Рідина
Країна виробник Україна
Тривалість ефекту (км) Весь строк служби
Вага / Об'єм
Об'єм (л) 0,05
Вага (кг) 0,15
Розмір (см)
Довжина 4
Висота 11
Ширина 4
Відгуки (1)
Власний досвід
Власний досвід
16.01.2021
Використовував на акумуляторі якому було три роки, як правило в мене більше не ходять. На свій ризик вирішив спробувати, оскільки рекомендація виробника модифікатора - обробляти при зносі акумулятора не більше 30%. Результат - акумулятору пішов восьмий рік. Варіанта два - або попався дуже якісний акумулятор, або модифікатор дійсно працює. Ще одне - акум витримав декілька розрядок майже в нуль, після повної зарядки працює без проблем.
Відгуки
Власний досвід
Власний досвід
26.04.2021
Ravenol SHPD 10W-40 - мастило напівсинтетичне для двигуна (на розлив), 1л
Ravenol SHPD 10W-40 - мастило напівсинтетичне для двигуна (на розлив), 1л
Уже більше десяти років використовуємо цю оливу для клієнтських авто - лише позитивні відгуки. Причому відмінно підходить як для дизельних так і для бензинових двигунів де рекомендовано використання такої в'язкості...
Власний досвід
Власний досвід
26.04.2021
Літня рідина в омивач скла, Organic purity (цитрус), 4л
Літня рідина в омивач скла, Organic purity (цитрус), 4л
Відміна рідина з приємним ароматом та з гарними миючими властивостями. Ще безперечним плюсом є вартість...
Власний досвід
Власний досвід
19.04.2021
Шкіряний салон ароматизатор повітря Areon Mon Classic Leather Interior MA42
Шкіряний салон ароматизатор повітря Areon Mon Classic Leather Interior MA42
Я не є шанувальником будь-яких ароматизаторів, цей ароматизатор вирішив спробувати випадково, лише з цікавості. Важко охарактеризувати чим конкретно він пахне, але аромат дуже приємний та стійкий...
Власний досвід
Власний досвід
29.03.2021
Хімчистка для всіх видів тканини(аерозоль) K2 Tapis, K2061, 600мл
Хімчистка для всіх видів тканини(аерозоль) K2 Tapis, K2061, 600мл
Відмінний засіб, дуже добре піниться та видаляє бруд (використовував на килимовому покритті). Досить легко використовувати. Єдиний мінус - досить сильний розхід засобу...
Власний досвід
Власний досвід
26.03.2021
Клей епоксидний двокомпонентний прозорий Nowax Super Epoxy Adhesive, 30мл, NX49509
Клей епоксидний двокомпонентний прозорий Nowax Super Epoxy Adhesive, 30мл, NX49509
Відмінно застигає, залишається прозорою. Важко щось додати - епоксидна смола у зручній упаковці за досить привабливою ціною. Підійде не лише для ремонтних робіт(склеювання) але й для творчості...
Власний досвід
Власний досвід
25.03.2021
Хімчистка для всіх видів тканини (тригер) K2 Tapis, K207, 770мл
Хімчистка для всіх видів тканини (тригер) K2 Tapis, K207, 770мл
Досить непогано видаляє бруд та економічній у використанні. З мінусів не дуже гарно піниться та потрібно досить інтенсивна натискати на тригер для отримання великої кількості піни. ..
Власний досвід
Власний досвід
24.03.2021
Автопаста для миття рук Авто-майстер 1кг
Автопаста для миття рук Авто-майстер 1кг
Після роботи в автомайстерні часто використовую цю пасту, лише позитивні враження. З безперечних плюсів - відмиває всі забруднення на руках, пов'язанні з мастильними матеріалами. Ціна більш ніж приємна. Поділюся лайфхаком : якщо заморозити пасту, а потім дати їй відтаяти, вона змінює консистенцію ..
Власний досвід
Власний досвід
18.03.2021
Полироль для пластика з ароматом лимону та глянцевим ефектом K2 Polo cockpit, EK4071, 750мл
Полироль для пластика з ароматом лимону та глянцевим ефектом K2 Polo cockpit, EK4071, 750мл
Відмінно освіжає вигляд пластику в автомобілі ще й додає приємний аромат. С мінусів - торпеда може блікувати на сонці...
Оливи від виробника Ravenol на розлив!
Мастила найвищої якості по конкурентній ціні за рахунок великого фасування.
Детальніше
Оливи від виробника Ravenol на розлив!