0
0
 Працюємо у черговому режимі, відправка два-три раза на тиждень(в залежності від комендантських годин та загальної військової обстановки). Детальніше

MÖLDER GmbH

MÖLDER GmbH
Провівши моніторинг конкурентоспроможності компанії на світовому ринку, та успішною реалізацією поставлених завдань, “MÖLDER GmbH”, розширюючи поле своєї діяльності, розпочала виробництво автомобільних масел, антифризів, герметиків, гальмівних та технічних рідин.

Завдяки спільним розробкам компанія запустила повний цикл виробництва систем фільтрації. Понад 1500 найменувань масляних, повітряних, паливних та салонних фільтрів, що застосовуються у машинобудуванні та промисловості.

З метою активного просування весь асортимент продукції відповідає світовим стандартам і нормам ЄС. Завдяки попиту і думці споживачів, підприємство нарощує виробничі потужності, використовуючи тільки сучасне обладнання, тим самим покращуючи контроль якості продукції, що випускається. Що дозволило компанії впровадити сертифікати системи управління якістю, що відповідають стандартам ISO 9001:2008, DIN EN ISO 14001:2009, ISO/TS 16949:2009.


“MÖLDER GmbH” - задовольняє потреби ринку та зацікавлені сторони автомобільної галузі.

Коментарі
Онлайн курсы IT