0
0
 Працюємо у черговому режимі, відправка два-три раза на тиждень(в залежності від комендантських годин та загальної військової обстановки). Детальніше

Одна людина, одне ім'я: Вальтер Хенгст.

Одна людина, одне ім'я: Вальтер Хенгст.

Вже більше півстоліття будуються гіпотези на тему того, доля чи це чи випадковість, що ім'я Хенгст стало сполучною ланкою, що забезпечує взаємодію механізмів трансмісії, двигунів, масляних і паливних фільтрів.

А почалося це з 1958 року, коли Вальтер Хенгст заснував фірму Walter Hengst KG в м Мюнстер. Тим самим він заклав фундамент для успішного і багатого подіями розвитку підприємства, яке сьогодні ведеться в третьому поколінні як фірма Hengst SE його онуком Йенсом Роттерінгом. Засноване під час епохи масштабного відновлення, підприємство постійно йшло в ногу зі стрімким розвитком безперервно развивающоюся автомобільною промисловыстю та її постійно зростаючими вимогами до фільтраційних рішень. Вони були і залишаються основною спеціалізацією підприємства.

Уже завтра сьогоднішній день стане минулим.
Погляд в минуле для Hengst не тільки історія фірми, а й цікава історія родини. Він допомагає не забувати про своє коріння і розвиток. Але найважливіше, що такий погляд надає оптимізм і впевненість в майбутньому підприємства і співробітників. А майбутнє повністю визначається принципом: "Брати з собою тільки перевірене часом. Все старе повинно залишитися в минулому".

Коментарі
Онлайн курсы IT