0
0
 Працюємо у черговому режимі, відправка два-три раза на тиждень(в залежності від комендантських годин та загальної військової обстановки). Детальніше

Purflux входить в Sogefi Group

Purflux входить в Sogefi Group

На даний момент французький виробник Purflux входить в Sogefi Group, що також займається виробництвом фільтрів марок Fram, SogefiPro і CoopersFiaam.

Група Sogefi - провідний світовий постачальник оригінальних запчастин для автомобільної промисловості з більш ніж сорокарічним досвідом.

Сучасні двигуни сучасних автомобілів налаштовані на більш жорсткі допуски і покладаються на високоякісну фільтрацію. Завдяки якості мастила, повітря, повітря в салоні, бензиновим та дизельним фільтрам, програма Purflux пропонує повний вибір для кожного клієнта.

Purflux забезпечує високоякісні фільтруючі середовища та стимулює інновації, включаючи складчасті та компактні легкі фільтри Chevron, що використовують меншу кількість металевих деталей.

Sogefi займається розробкою та виготовленням фільтраційних систем, пружних елементів підвіски, систем кондиціонування повітря і систем охолодження двигуна. Завдяки значному внеску групи Sogefi в дослідну діяльність, все що випускаються їй компоненти постійно удосконалюються в плані терміну служби, ефективності, розміру, ваги і екологічності.

З плином часу Sogefi стала міжнародним лідером в області автомобільних компонентів. Зміцнюючи стратегічну міць шляхом придбання важливих компаній і природного зростання як на розвинених, так і на ринках, що розвиваються, Sogefi продемонструвала неймовірну здатність до інтеграції різних культур, технологій і ринків.

Sogefi SpA зареєстрована на міланській фондовій біржі в сегменті STAR і виступає партнером провідних світових виробників легкових автомобілів, вантажного автотранспорту і землерийних машин. В даний час група співпрацює з 23 країнами на 4 континентах, володіє 40 заводами.Коментарі
Онлайн курсы IT