0
0
 Подарунок кожному покупцю незалежно від суми замовлення!
Зареєструвавшись, гарантовано отримаєте знижку 5% на перше замовлення (під час оформленні замовлення в поле "Купон" введіть значення -5%).
Детальніше

Салонні фільтри з технологією Microban від WIX FILTERS?

Салонні фільтри з технологією Microban від WIX FILTERS?


Високоефективний фільтруючий матеріал.
При правильно обраному фільтруючому матеріалі фільтри WIX Filters можуть вловлювати частинки розміром до 1 мкм, тобто у 70 разів менше діаметра людського волосся. Це гарантує затримання більшості забруднюючих речовин у салонному фільтрі.


Інструкція з встановлення.
До кожного фільтру додається інструкція з фотографіями, щоб зробити установку фільтра якомога простішою.


Інноваційний антибактеріальний захист.
Антибактеріальна система Microban видаляє з повітря майже 100% бактерій і алергенів. Без запаху i не токсичне, нанесене на фільтруюче середовище, ефективно забезпечує чисте повітря в салоні автомобіля.


Роль активованого вугілля.
Саме активоване вугілля зв'язує частки шкідливих газів, завдяки чому пасажирський салон вільний від неприємних запахів. Для більшості моделей автомобілів можна придбати фільтр у версії з активованим вугіллям. Кількість вугілля підібрана для кожного фільтра таким чином, щоб він міг довго і ефективно очищати повітря від шкідливих летючих органічних сполук.


Висока якість фільтрів WIX Filters виходить з компетенції компанії MANN+HUMMEL, яка є провідним постачальником оригінальних фільтрів для найбільших автомобільних концернів. MANN+HUMMEL є світовим лідером у галузі технології фільтрації.


Коментарі
Схожі статті
20.04.2021
Фільтри WIX Filters
Фільтри WIX Filters
210 мільйонів фільтрів на рік, 60 методів випробувань...
25.04.2021
Що відрізняє масляні фільтри WIX FILTERS?
Що відрізняє масляні фільтри WIX FILTERS?
Масляна система двигуна повинна залишатися чистою зоною, тому її захищають фільтром, який вловлює забруднюючі речовини, що переносяться маслом. Масляний фільтр зменшує знос рухомих частин двигуна, що, відповідно, знижує ризик його пошкодження...
28.04.2021
Що відрізняє паливні фільтри WIX FILTERS?
Що відрізняє паливні фільтри WIX FILTERS?
Чистота палива, яке потрапляє у двигун, є дуже важливою, оскільки вона впливає на зношування таких деталей двигуна як інжектори, насоси або клапани, які регулюють тиск палива. Належна фільтрація палива необхідна, щоб забезпечити надійну роботу двигун..
01.05.2021
Що відрізняє повітряні фільтри WIX FILTERS?
Що відрізняє повітряні фільтри WIX FILTERS?
Ефективний повітряний фільтр вловлює усі мікроскопічні забруднення з повітря (пилок, частинки пилу, кіптяви), яке всмоктується двигуном. Якість очищеного повітря має вирішальне значення для правильної роботи двигуна. Завдяки цьому можна підтримувати ..
06.05.2021
Додатковий захист завдяки інноваційній технології MICROBAN від WIX!
Додатковий захист завдяки інноваційній технології MICROBAN від WIX!
Всі салонні фільтри WIX Filters очищають повітря, що надходить в кабіну автомобіля, від твердих частинок (пилу, сажі, пилку рослин). Крім цього, всі салонні фільтри оснащені технологією MICROBAN, яка захищає користувачів транспортних засобів, зменшую..