0
0
0

Що відрізняє масляні фільтри WIX FILTERS?

Що відрізняє масляні фільтри WIX FILTERS?


Матеріали найвищої якості.
Матеріали постійно контролюють у лабораторії для підтримки високого рівня якості. WIX FILTERS може з упевненістю сказати, що фільтруючий матеріал, клапани, пружини, корпус та інші елементи фільтрів відповідають вимогам виробників автомобілів і відмінно впораються з найскладнішими умовами експлуатації.


Клапани, що відповідають вимогам.
Підбір конструкції і властивостей клапанів до вимог, зазначених виробником двигуна або транспортного засобу, є ключовим фактором для масляних фільтрів корпусного (баночного) типу з клапанами. Клапани у масляних фільтрах WIX Filters розроблені з урахуванням індивідуальних вимог так, щоб фільтр завжди справно виконував свою роль в масляній системі.


Перевірена герметичність.
Готові масляні фільтри проходять обов'язкові тестування на герметичність. Випробування проводяться з використанням сучасних автоматизованих вимірювальних машин. Тільки герметичні фільтри допускаються до продажу.


Сучасні пластмаси.
Протягом багатьох років у галузі фільтрації існує тенденція заміни металевих елементів пластиковими. Таким чином вдалося зменшити вагу фільтра і полегшити його утилізацію при збереженні високої якості фільтрації.


Висока якість фільтрів WIX Filters виходить з компетенції компанії MANN+HUMMEL, яка є провідним постачальником оригінальних фільтрів для найбільших автомобільних концернів. MANN+HUMMEL є світовим лідером у галузі технології фільтрації.


Коментарі
Схожі статті
20.04.2021
Фільтри WIX Filters
Фільтри WIX Filters
210 мільйонів фільтрів на рік, 60 методів випробувань...
25.04.2021
Що відрізняє масляні фільтри WIX FILTERS?
Що відрізняє масляні фільтри WIX FILTERS?
Масляна система двигуна повинна залишатися чистою зоною, тому її захищають фільтром, який вловлює забруднюючі речовини, що переносяться маслом. Масляний фільтр зменшує знос рухомих частин двигуна, що, відповідно, знижує ризик його пошкодження...
28.04.2021
Що відрізняє паливні фільтри WIX FILTERS?
Що відрізняє паливні фільтри WIX FILTERS?
Чистота палива, яке потрапляє у двигун, є дуже важливою, оскільки вона впливає на зношування таких деталей двигуна як інжектори, насоси або клапани, які регулюють тиск палива. Належна фільтрація палива необхідна, щоб забезпечити надійну роботу двигун..
01.05.2021
Що відрізняє повітряні фільтри WIX FILTERS?
Що відрізняє повітряні фільтри WIX FILTERS?
Ефективний повітряний фільтр вловлює усі мікроскопічні забруднення з повітря (пилок, частинки пилу, кіптяви), яке всмоктується двигуном. Якість очищеного повітря має вирішальне значення для правильної роботи двигуна. Завдяки цьому можна підтримувати ..
01.05.2021
Салонні фільтри з технологією Microban від WIX FILTERS?
Салонні фільтри з технологією Microban від WIX FILTERS?
Перш ніж повітря потрапить в салон автомобіля, воно очищається салонним фільтром. Фільтри WIX Filters затримують більшість забруднень, що містяться в повітрі. Завдяки цьому є змога забезпечити комфорт для пасажирів, захист від сінної лихоманки або сл..