0
0
0

Що відрізняє паливні фільтри WIX FILTERS?

Що відрізняє паливні фільтри WIX FILTERS?


Ефективність фільтрації.
Паливні фільтри WIX Filters затримують забруднюючі речовини, що потрапляють у бак автомобіля з паливом, а також частинки іржі, металеві частки, які утворюються при взаємодії компонентів паливної системи, а також воду (у випадку дизельних двигунів). Завдяки досвіду і компетенції, WIX виробляє паливні фільтри, які відповідають стандартам виробників автомобілів.


Підбір фільтруючого середовища до двигуна.
Різні двигуни мають власні вимоги. У паливних фільтрах WIX Filters використовуються фільтруючі матеріали, підібрані до вимог, визначених виробником двигуна або транспортного засобу. Досягнута таким чином ефективність і властивості фільтруючих матеріалів тестуються у сучасній лабораторії. Щорічно WIX  здійснює приблизно 4000 лабораторних тестів в Європі.


Ідеальна герметичність.
Паливні фільтри, окрім ретельної фільтрації частинок забруднень, особливо розміром в діапазоні 4-6 мікрон що найбільше шкідливе для системи уприскування, також повинні бути абсолютно герметичними. Адже найменший витік палива може призвести до пожежі автомобіля. Тому всі фільтри проходять ретельну перевірку герметичності.


Захист сучасних систем впорскування.
Системи впорскування, які застосовують у дизельних двигунах, вимагають дуже ефективної фільтрації і відокремлення води. WIX Filters пропонує широкий асортимент паливних фільтрів для автомобілів з сучасними системами впорскування. Завдяки таким рішенням, як багатоступінчате відокремлення води, вони відповідають найвищим технічним стандартам.


Висока якість фільтрів WIX Filters виходить з компетенції компанії MANN+HUMMEL, яка є провідним постачальником оригінальних фільтрів для найбільших автомобільних концернів. MANN+HUMMEL є світовим лідером у галузі технології фільтрації.

Коментарі
Схожі статті
20.04.2021
Фільтри WIX Filters
Фільтри WIX Filters
210 мільйонів фільтрів на рік, 60 методів випробувань...
25.04.2021
Що відрізняє масляні фільтри WIX FILTERS?
Що відрізняє масляні фільтри WIX FILTERS?
Масляна система двигуна повинна залишатися чистою зоною, тому її захищають фільтром, який вловлює забруднюючі речовини, що переносяться маслом. Масляний фільтр зменшує знос рухомих частин двигуна, що, відповідно, знижує ризик його пошкодження...
01.05.2021
Що відрізняє повітряні фільтри WIX FILTERS?
Що відрізняє повітряні фільтри WIX FILTERS?
Ефективний повітряний фільтр вловлює усі мікроскопічні забруднення з повітря (пилок, частинки пилу, кіптяви), яке всмоктується двигуном. Якість очищеного повітря має вирішальне значення для правильної роботи двигуна. Завдяки цьому можна підтримувати ..
01.05.2021
Салонні фільтри з технологією Microban від WIX FILTERS?
Салонні фільтри з технологією Microban від WIX FILTERS?
Перш ніж повітря потрапить в салон автомобіля, воно очищається салонним фільтром. Фільтри WIX Filters затримують більшість забруднень, що містяться в повітрі. Завдяки цьому є змога забезпечити комфорт для пасажирів, захист від сінної лихоманки або сл..