0
0
0

Що відрізняє повітряні фільтри WIX FILTERS?

Що відрізняє повітряні фільтри WIX FILTERS?


Фільтрувальне середовище, стійке до поширення вогню.
Відповідно до класу горючості F1 або S1, фільтруючі матеріали, які використовують у продуктах WIX Filters, не підтримують вогонь і призводять до самозгасання полум'я. Вони захищають пасажирів від пожежі транспортного засобу уразі всмоктування з повітрям, наприклад, недопалка.


Міцні та ефективні ущільнювачі.
Для їх виробництва WIX використовує унікальну суміш поліуретану, який вирізняється пружністю і стійкістю до стиснення в екстремально-високих температурах. Навіть за таких умов експлуатації повітряні фільтри WIX Filters не втрачають своєї герметичності.


Сучасні фільтруючі матеріали.
Сучасні фільтруючі матеріали, які застосовують у повітряних фільтрах WIX Filters, що виробляються на основі целюлозних або синтетичних волокон забезпечують ефективність фільтрації на рівні 99,9% часток з розміром всього у кілька мікрон. Кожен фільтруючих матеріал підібрано відповідно до вимог виробника транспортного засобу.


Складки стабілізовані за рахунок перфорованої поверхні.
Складки повітряних фільтрів WIX Filter не прилипають одна до одної, оскільки вони стабілізуються за допомогою спеціальної перфорації їх поверхні. Завдяки їх рівномірному розподілу, фільтрація відбувається усією поверхнею фільтруючого матеріалу, унаслідок чого забезпечується максимальна ефективність очищення.


Висока якість фільтрів WIX Filters виходить з компетенції компанії MANN+HUMMEL, яка є провідним постачальником оригінальних фільтрів для найбільших автомобільних концернів. MANN+HUMMEL є світовим лідером у галузі технології фільтрації.


Коментарі
Схожі статті
20.04.2021
Фільтри WIX Filters
Фільтри WIX Filters
210 мільйонів фільтрів на рік, 60 методів випробувань...
25.04.2021
Що відрізняє масляні фільтри WIX FILTERS?
Що відрізняє масляні фільтри WIX FILTERS?
Масляна система двигуна повинна залишатися чистою зоною, тому її захищають фільтром, який вловлює забруднюючі речовини, що переносяться маслом. Масляний фільтр зменшує знос рухомих частин двигуна, що, відповідно, знижує ризик його пошкодження...
28.04.2021
Що відрізняє паливні фільтри WIX FILTERS?
Що відрізняє паливні фільтри WIX FILTERS?
Чистота палива, яке потрапляє у двигун, є дуже важливою, оскільки вона впливає на зношування таких деталей двигуна як інжектори, насоси або клапани, які регулюють тиск палива. Належна фільтрація палива необхідна, щоб забезпечити надійну роботу двигун..
01.05.2021
Салонні фільтри з технологією Microban від WIX FILTERS?
Салонні фільтри з технологією Microban від WIX FILTERS?
Перш ніж повітря потрапить в салон автомобіля, воно очищається салонним фільтром. Фільтри WIX Filters затримують більшість забруднень, що містяться в повітрі. Завдяки цьому є змога забезпечити комфорт для пасажирів, захист від сінної лихоманки або сл..