0
0
 Працюємо у черговому режимі, відправка два-три раза на тиждень(в залежності від комендантських годин та загальної військової обстановки). Детальніше

Відгуки про товари

Власний досвід
01.09.2023
Нажаль не робив фото до використання засобу для мийки двигуна - оскільки не очікував що так відмінно спрацює, був більше спортивний інтерес. Обробив двигун (холодний) засобом, почекав кілька хвилин, пройшов м'якенькою щіткою в місцях які не бачили мийку декілька років, рясно змив водою з ручного розпилювача, для перестраховки продув все з компресора. Результатом був здивований, враховуючи те що засіб не має неприємного запаху розчинників та хімії, відмилися навіть запотівання мастильні, не кажучи вже про пил та дорожній бруд.
Переваги:
Ефективність, простота використання, екологічність, ціна
Недоліки:
Не помітив

Власний досвід
17.08.2023
Засіб відмінно впорався з плямами на картах дверей. На фото по три фото кожної двері : до використання, після використання поки ще вологе та вже після висихання. На мій погляд враховуючи ефективність, доступність та простоту використання - аналогів данному засобу K2 Tapis, K206B, 600мл - не існує.
Переваги:
З плямами справляється, економічний, легкий у застосуванні
Недоліки:
Не помітив

Власний досвід
31.05.2023
Досить цікавий віск, який досить легко наносити та розполіровувати в ручну. Не залишає після себе білих слідів на пластику та у випадку якщо погано розполірували. Має приємний аромат. В комплекті синтетичний віск та ганчірка з мікрофібри. Ефективність буде зрозуміла згодом після декількох мийок. На машину яка на фото вистачило приблизно половини воску що йде у комплекті. Рекомендую для нанесення використовувати Губка-аплікатор для восків та поліролів, K2 Aplicator pad, L710 та наносити якби промакуванням(складно пояснити) але коли почнете думаю зрозумієте. Після підсихання старанно розполірувати мікрофіброю що йде в комплекті.
Переваги:
Легкість використання, комплектація, ціна
Недоліки:
Не помітив.

Власний досвід
28.05.2023
Досить зручно використовувати. Можна використовувати з водою з крана. Має приємний аромат. Швидко випаровується з скла та не залишає слідів. Антимошковий ефект поки не вдалося перевірити.
Переваги:
Зручність та простота використання, ефективність, вартість
Недоліки:
Не помітив

Власний досвід
27.05.2023
З легкістю вдалося відмити скло та дзеркала. Після себе ганчірка не залишає не розводів не ворса.
Переваги:
Полегшує процес по мийцв скла та дзеркал.
Недоліки:
Не помітив

Власний досвід
27.05.2023
Чудовий засіб для очищення скла та дзеркал. З легкістю вдалося помити дзеркала дома та вікна в автомобілі. Залишає після себе чисті поверхні та приємний аромат.
Переваги:
Ефективність,, аромат, економічність, вартість
Недоліки:
Поки не помітив

Власний досвід
21.05.2023
Досить скептично відносився до антидощів але спробувавши від виробника К2 саме цей продукт VIZIO PRO змінив свою думку. Поки не вдалося відчути всі якості - оскільки під сильний дощ ще не потрапляв. Що помітив вже : вода на склі веде себе зовсім по іншому - не затримується, а скочується, такого ефекту раніше не помічав. Вже зробив декілька безконтактних мийок але ефект антидощу нікуди не дівся - це помітно навіть при мийці. Все робив по інструкції, наносив у два шари. Єдиний нюанс який "виплив" необхідність дополірувати оскільки на дзеркалах та місцями на склі з'являлися, важко якось описати - помутніння, які легко розполіровувались. Загалом результатом більш ніж задоволений. Декілька фото нижче, не знаю в якій послідовності їх розставить. Доповню відгук, якщо не забуду, вже після того як попаду під дощ.
Переваги:
Комплектація, дієвість, економічність використання, стійкість до мийок
Недоліки:
Необхідно досить ретельно розполірувати

Власний досвід
07.05.2023
Власний досвід використання на фото нижче. Враховуючи стан килимів їх було легше викинути але виклик прийнятий та результат досить непоганий. Використовувався засіб Tornado в концентрації 120гр на 5 літрів води плюс щітка щітки K2 Brill та фінішно пилосмокт. Найбільш проблемні місця були пройдені щіткою три рази, решта один-два. На всю очистку пішло приблизно 400-500 грамів засобу. На фото з ліва - початковий стан, на фото справа - стан вже після висихання.
Переваги:
Леккість застосування, отриманий результат, ціна
Недоліки:
Не виявив

Власний досвід
09.04.2023
Дійсно працюючий засіб. Фото не дуже передає реальну картину але результат виглядає чудово. Зручно використовувати : сам засіб гелеподібної форми, використання дуже економічне, губка-аплікатор, та що в комплекті - дуже зручна у використанні, дає змогу добратися в кожний куточок. Засіб має приємний аромат. Довговічність ефекту та антистатичний ефект - з часом буде зрозумілий. Мінус лише один- відсутність в комплекті рукавичок, але до цього легко підготуватися, заздалегідь придбавши їх ))))))
Переваги:
Економічний, має приємний запах, зручний у використанні, майже все необхідне в комплекті.
Недоліки:
Немає в комплекті рукавичок.

Власний досвід 2
28.03.2023
Нажаль не знав що буде такий суперовий ефект тому не фоткав найбільш показове місце, а саме пластиковий ковпачок на задньому дворніку(був світло-сірий - став як новий чорний. На фотках видно як змінилися пластикові елементи підкапотного простору, додати щось важко - все супер. За довговічністю ефекту - ще необхідно поспосерігати.
Переваги:
Для побілівшого пластика - те що треба
Недоліки:
Велика губка, відсутні в комплекті рукавички

Онлайн курсы IT