0
0
0

Winso – створений, щоб вражати

Winso – створений, щоб вражати

Winso Industries Ukraine заснована україно-польською ініціативою й відома на території Європи та України завдяки своїй надійності та якості продукції.

Winso основна мета – задовольнити потреби найвибагливішого сучасного автовласника.

Під брендом Winso випускається ароматизатори для повітря, професійна хімія та косметика, різноманітні автомобільні аксесуари, які покликані зробити комфортною та приємною будь-яку поїздку. Продукція Winso дебютувала на автомобільному ринку у 2018 році й майже одразу завоювала міцні позиції в рядах лідерів.

Виробничі потужності компанії Winso зосереджені в Польщі, проте продукція відома не лише на ринку Європи, а й в Україні. Привертає увагу не лише відмінна якість продукції й різноманітний асортимент, а й сучасний, стильний дизайн, приємні та помірні ціни.

Кредо: «Winso – створений, щоб вражати!». І це дійсно так. Про це говорить зорієнтованість продукції на європейський ринок, а це неможливо без дотримання Європейських стандартів якості. Winso випускає сертифіковані товари з дотриманням всіх норм якості й безпеки.

Winso не стоїть на місці. Динамічний розвиток відбувається завдяки постійним дослідженням сучасного ринку. Новітні технології, якість матеріалів та дотримання вимог споживача сприяють постійному удосконаленню продукції та самої компанії. Winso завжди тримає руку на пульсі нових тенденцій, Winso відкрите до співпраці та з задоволенням втілюємо нові ідеї. Саме тому Winso створено, щоб вражати!

Коментарі