0
0
0

Як корпорації Wolf Oil вдається успішно розвиватися в умовах конкурентного ринку

Як корпорації Wolf Oil вдається успішно розвиватися в умовах конкурентного ринку

Филип и Николя Вереллен

Інтерв'ю Філіпа та Ніколя Верелленов (батька і сина) власників і директорів компанії.

В умовах конкурентного ринку корпорація Wolf Oil як і раніше успішно розвивається. Як вам вдається зберігати позитивну динаміку протягом такого тривалого часу?

Філіп: "Ми пройшли неймовірний шлях, початок якому було покладено трохи більше 60 років тому, і ми продовжуємо йти вперед. Протягом цього часу ми незмінно і стійко росли - і опинилися там, де ми сегодня. В продовж багатьох років наше непохитне прагнення бути справжніми фахівцями закладало основи нашої репутації та міці ".

Ніколя: "Той факт, що ми є однією з провідних незалежних європейських компаній з розробки мастильних матеріалів, дійсно можна вважати результатом наполегливої, тривалої роботи і відданості своїй справі кожного співробітника компанії.

Ми ведемо "чисту гру", тобто повністю фокусуємося на створенні мастильних матеріалів. Ми присвячуємо цьому сто відсотків нашого часу. Ми вміло застосовуємо накопичений досвід і приділяємо всю свою увагу створенню мастильних матеріалів, і це саме те, що вдається нам найкраще ".

Філіп: "Будучи незалежною сімейною компанією з більш ніж 60-річним досвідом і накопиченими знаннями в області мастильних матеріалів, ми встановили особливу співпрацю з постачальниками присадок.

Завдяки таким тісним партнерським відносинам ми маємо прямий доступ до новітніх технологій і складам. Наш пріоритетний статус в поєднанні з великими знаннями в сфері виробництва і ланцюжки поставок, а також наша виняткова швидкість виходу на ринок дозволили нам стати впливовим гравцем в галузі ".

Ніколя: "З огляду на те, що ми - сімейне підприємство, у нас є чітке і довгострокове бачення зростання. Додайте до цього нашу винахідливість в умовах швидко мінливого ринку, і ви отримаєте робочу формулу".

Зростаюча складність стає перспективою розвитку

Яка роль відводиться на ринку корпораціям типу Wolf Oil?

Ніколя: "Будучи фахівцями в галузі створення мастильних матеріалів, ми з радістю зустрічаємо численні виклики нашої галузі і складності у виробництві мастильних матеріалів найвищої якості. Ми бачимо при все зростаючій складності можливість підвищити ефективність на кожній стадії ланцюга виробництва".

Філіп: "Це може прозвучати як прописна істина, але якість виробництва стала ще більш важливою, ніж коли-небудь. Разом з нашою відданою науково-дослідницької командою ми готові до нових важких завдань, озброївшись власною сучасною лабораторією і суворим контролем якості протягом всього виробничого процесу.

Технології розвиваються дуже швидкими темпами, а виробники оригінального устаткування випускають все більш складних двигунів. Ви повинні діяти максимально ефективно. Завжди. Величезна кількість отриманих нами сертифікатів схвалення від виробників оригінального устаткування і сертифікатів відповідності стандартам ISO доводить, що ми тримаємо марку ".

Ніколя: "Наше виробництво розташоване в Бельгії, поряд з портом Антверпена, а це значить, що перед нами відкриті ворота в будь-яку точку світу. Зростання нашої міжнародної присутності з експортом в більш ніж 95 країн говорить сам за себе".


"Ми пишаємося тим, що ведемо "чисту гру" і є справжніми фахівцями в галузі створення мастильних матеріалів. Наші кращі команди і наш проривний підхід до виходу на ринок сприяють розвитку нашого спільного успіху".

Революційний підхід взаємовигідних продажів

У світі, де як і раніше домінує кілька великих гравців, чим вигідно відрізняється корпорація Wolf Oil?

Ніколя: "В умовах обережного і обачного ринку з декількома загальновизнаними гравцями ми бачимо себе в якості конкурента, здатного струсити стан справ.

В продовж багатьох років ми кидали виклик сформованому статусу кво - своїм передовим підходом до продажів і маркетингу, ультрасучасними торговими марками і заповзятливими фахівцями. Озброївшись нашим підходом взаємовигідних продажів, який ми представляємо тут, на виставці Automechanika Frankfurt 2016, ми готові разом з нашими партнерами змінити ситуацію на ринку автозапчастин і мастильних матеріалів ".

Філіп: "Ми завжди прагнемо перевершити очікування наших партнерів. Ми керуємося концепцією пошуку оптимального рішення, а тому пропонуємо найкращі в своєму класі техніко-комерційні консультації, підтримку і послуги.

Все це дозволяє нам надавати повний пакет конкурентоспроможних фірмових продуктів і товарів приватних торгових марок ".

Згуртована команда з підприємницькою жилкою

Історія такого успіху неможлива без згуртованої команди, чи не так?

Ніколя: "Безсумнівно, наша здатність впливати на ринок по великій частині стала можливою завдяки нашій молодій, динамічною і розвиваючоюсь командою захоплених професіоналів з яскраво вираженою підприємницькою жилкою.

Саме це середовище дозволило нам об'єднатися з нашими партнерами-дистриб'юторами для спільного розвитку. На сьогоднішній день в нашій команді налічується 220 енергійних співробітників, і кожен з нас грає життєво важливу роль в успіху компанії ".

Філіп: "Не менш важливим є той факт, що "наша команда" не обмежується співробітниками нашої компанії - ми складаємо єдину, згуртовану команду з усіма нашими партнерами і зацікавленими сторонами. Ця критична маса зіграла важливу роль в побудові пріоритетних відносин з постачальниками базових масел і присадок і в забезпеченні нашої конкурентоспроможності.

Крім налагоджених відносин з виробниками оригінального устаткування і учасниками ринку автозапчастин на всіх стадіях робочого процесу, ми також є привілейованим партнером таких міжнародних торгових об'єднань, як Temot, Nexus і GroupAuto ".

Ніколя: "Ми працюємо з кращими з кращих. І це дозволяє нам досягати оптимальних результатів".

Все це дуже багатообіцяючі перспективи.

Филипп: "Філіп: "Безумовно, так"

Ніколя: "Ми пам'ятаємо, з чого ми починали. Ми пишаємося тим, чого ми досягли на цей момент. І у нас є амбітний план на майбутнє".

Підбиваючи підсумки:

  • Впрдовж багатьох років наше непохитне прагнення бути справжніми фахівцями закладало основи нашої репутації та міці.
  • Завдяки тісним партнерським відносинам з постачальниками присадок ми маємо прямий доступ до новітніх технологій і складам.
  • Ми з радістю зустрічаємо численні виклики нашої галузі і складності у виробництві мастильних матеріалів найвищої якості.
  • Озброївшись нашим підходом взаємовигідних продажів, який ми представляємо тут, на виставці Automechanika Frankfurt 2016, ми готові разом з нашими партнерами змінити ситуацію на ринку автозапчастин і мастильних матеріалів.
  • Наша здатність впливати на ринок великою частиною стала можливою завдяки нашій молодій, динамічній команді захоплених професіоналів з яскраво вираженою підприємницькою жилкою.


Коментарі